Bylinkové čaje jednodruhové

Rýchly náhľad

Echinacea kvet 50g

(0)
Objednávky (58)
3,85€

Na zlepšenie vlastnej obranyschopnosti organizmu. Má protivírusové a antibakteriálne vlastnosti. Vhodná pri opakovaných infekciách močových ciest. Pri chrípke a nachladnutí.Váha: 50g/balenie...

Rýchly náhľad

Fenikel obyčajný 50g

(0)
Objednávky (13)
3,25€

Osoží proti kašľu a nadúvaniu, vhodný pre dojčatá a malé deti  pri kolikových bolestiach. Výborný pre dojčiace matky na zvýšenie tvorby mlieka.Váha: 50g/balenie..

Rýchly náhľad

Hloh obyčajný BIO 40g

(0)
Objednávky (30)
3,40€

Hloh je známy ako „poklad pre srdce“. Pravidelným pitím je možné zlepšenie prekrvenia vencovitých tepien, zlepšenie prekrvenia srdcového svalu, zlepšenie cirkulácie krvi, či stabilizovanie srdcového rytmu. Môže byť tiež nápomocný pri chrípke, ..

Rýchly náhľad

Jastrabina lekárska BIO 40g

(0)
Objednávky (16)
3,25€

Vhodná pre cukrovkárov, znižuje obsah cukru v krvi. Zvyšuje tvorbu materského mlieka. Má potopudný a močopudný účinok. Vhodný prostriedok na liečenie ekzémov a ako prísada do čajových zmesí na chudnutie.Váha: 40g/balenie..

Rýchly náhľad

Konopný čaj 40g

(0)
Objednávky (17)
3,25€

Odporúča sa na upokojenie a relax, zlepšenie spánku, zmiernenie úzkosti a slabosti, na elimináciu tráviacich ťažkostí. Pomáha pri bolestiach hlavy a migrénach. Pre zvýšenie účinnosti látok odporúčame pridať do čaju  lyžičku konopného či ..

Rýchly náhľad

Levanduľa lekárska 50g

(0)
Objednávky (44)
3,85€

Odporúča sa pri bolestiach hlavy, bolestivej menštruácii, pri psychickom vypätí, migréne, nespavosti a únave. Ideálny ako relaxans vhodný podávať pred spaním so špecifickou chuťou a vôňou..

Rýchly náhľad

Lipový kvet 40g

(0)
Objednávky (84)
3,60€

Čaj z lipy, charakteristický svojou lahodnou chuťou a vôňou sladkých kvetov, môže byť nápomocný pri znižovaní nervového napätia, znižovaní horúčky, odhlieňovaní organizmu, pri chrípkových a cievnych ochoreniach a chorobách z nachladnutia.Váha: 40g/ba..

Rýchly náhľad

Ľubovník bodkovaný BIO 50g

(0)
Objednávky (93)
3,40€

Používa sa pri psychickom napätí, neurózach, nespavosti, depresiách. Má priaznivý vplyv na metabolizmus, činnosť žlčníka a pečene. Vhodný proti kŕčom a hnačkám. Pri požívaní sa neodporúča dlhodobo vystavovať slnečnému žiareniu.Váha: 50g/balenie..

Rýchly náhľad

Mäta pieporná BIO 50g

(0)
Objednávky (109)
3,25€

Má príjemnú chuť a vôňu. Pomáha pri žalúdočných ťažkostiach, uvoľňuje kŕče, lieči koliky, zastavuje vracanie, odstraňuje plynatosť. Zlepšuje chuť do jedla. Posilňuje nervovú sústavu. Vhodná ako prísada do kúpeľa.Váha: 50g/balenie...

Rýchly náhľad

Medovka lekárska BIO 40g

(0)
Objednávky (239)
3,25€

Pôsobí upokojujúco, posilňuje nervy, proti nespavosti. Výborná pri nevoľnosti a poruchách trávenia.Váha: 50g/balenie..

Rýchly náhľad

Nechtík lekársky BIO 30g

(0)
Objednávky (68)
3,40€

Má protizápalový účinok, hojí vnútorné rany a zápaly, preležaniny a zápaly kože. Priaznivo pôsobí pri poruchách žlčníka a pečene.Váha: 30g/balenie..

Rýchly náhľad

Ostružina malinová BIO 40g

(0)
Objednávky (39)
3,40€

List ostružiny malinovej sa vyznačuje krvčistiacou schopnosťou, ďalej je odvar z neho vhodné piť na konci tehotnosti a počas pôrodu, pri hnačke, reume a pri menštruačných ťažkostiach. Ako kloktadlo je možné ho piť pri bolestiach hrdla či zápale..

Rýchly náhľad

Pamajorán obyčajný - Oregano BIO 50g

(0)
Objednávky (22)
3,25€

Ľudový názov dobrá myseľ. Pomáha pri suchom kašli a chorobách priedušiek. Mierni pocit strachu, upokojuje, podporuje spánok. Vhodný proti nadúvaniu. Obľúbený v talianskej kuchyni.Váha: 50g/balenie..

Rýchly náhľad

Rebríček obyčajný BIO 50g

(0)
Objednávky (27)
3,25€

Pomáha pri ženských chorobách, podporuje činnosť pečene a žlčníka. Má dezinfekčný účinok, vhodný pri žalúdočnej a črevnej neuróze, pri tzv. pálení záhy. Znižuje krvný tlakVáha: 50g/balenie..

Rýchly náhľad

Repík lekársky BIO 50g

(0)
Objednávky (98)
3,25€

Má sťahujúce vlastnosti. Ideálny proti hnačke, má protizápalový účinok. Osoží pri poruchách žlčníka i pečene. Pri zápaloch dýchacích a močových ciest.Váha: 50g/balenie..

Zobrazujem od 1 do 15 zo 24 (2 strán)