Bylinkové čajové zmesi

Rýchly náhľad

Babičkine tajomstvo BIO 60g

(0)
Objednávky (44)
4,20€

Exkluzívna čajová zmes z 10 druhov bylín je zvlášť vhodná na popoludňajšie posedenie priateľov pri šálke čaju. Svojou lahodnou vôňou a chuťou harmonizuje a ukľudňuje organizmus. Pijeme po dúškoch.Zloženie: ľubovník bodkovaný, pamajorán obyčajný..

Rýchly náhľad

Detský BIO 50g

(0)
Objednávky (14)
3,00€

Má mierny protizápalový a upokojujúci účinok. Vhodný pri tráviacich ťažkostiach detí. Podávame 2 až 3 krát denne. Vhodné pre deti od troch rokov.Zloženie: medovka lekárska, rumanček kamilkový, fenikel obyčajný.Váha: 50g/balenie..

Rýchly náhľad

Detský prieduškový BIO 50g

(0)
Objednávky (15)
3,10€

Používa sa na liečenie zápalových ochorení horných a dolných dýchacích ciest. Vhodný i pre dospelých a deti od 3 rokov. Pijeme po dúškoch 2 až 3 krát denne.Zloženie: slez maurský, dúška tymiánová, fenikel obyčajný, žihľava dvojdomá, medovka lekár..

Rýchly náhľad

Dobrý spánok - na upokojenie BIO 50g

(0)
Objednávky (24)
3,00€

Pri psychickom vyčerpaní, na upokojenie a lepší spánok. Doporučujeme osladiť lyžičkou medu. Pijeme po dúškoch večer. Zloženie: medovka lekárska, pamajorán obyčajný, ľubovník bodkovaný, nechtík lekársky.Váha: 50g/balenie..

Rýchly náhľad

Mocný chlap BIO 50g

(0)
Objednávky (30)
3,00€

Používa sa na zlepšenie adaptácie organizmu na stres, pri slabostiach rôzneho pôvodu a na zlepšenie potencie. Pijeme po dúškoch. Zápar sa podáva 2 až 3  krát denne.Zloženie: leuzea šuštivá, saturejka záhradná, yzop lekársky, dúška tymiánová.Váha..

Rýchly náhľad

Na pečeň BIO 50g

(0)
Objednávky (5)
3,15€

Čajová zmes sa podáva pri poruchách pečeňovej činnosti. Podávame 2 krát denne pred jedlom. Zloženie: rumanček kamilkový, benedikt lekársky, ľubovník bodkovaný, rebríček obyčajný.Váha: 50g/balenie..

Rýchly náhľad

Na povzbudenie - ranný čaj BIO 50g

(0)
Objednávky (9)
3,00€

Podáva sa ako ranný čaj. Povzbudivé účinky čaju možno použiť v jarných mesiacoch proti prejavom jarnej únavy. Podávame ráno pred jedlom.Zloženie: šalvia lekárska, rebríček obyčajný, ľubovník bodkovaný, nechtík lekársky.Váha: 50g/balenie..

Rýchly náhľad

Očistenie organizmu 50g

(0)
Objednávky (17)
3,00€

Čajová zmes sa používa na celkové prečistenie organizmu a na prečistenie krvi. Podáva sa 2 až 3 krát denne pred jedlom počas jedného mesiaca. Potom je potrebné spraviť 2 týždne prestávku.Zloženie: žihľava dvojdomá, čakanka obyčajná, list púpavy l..

Rýchly náhľad

Podpora dojčenia BIO 50g

(0)
Objednávky (0)
3,00€

Čajová zmes sa používa na podporu tvorby materského mlieka pri kojení detí. Zápar sa podáva dlhodobejšie 2 až 3 krát denne Pijeme po dúškoch.Zloženie: fenikel obyčajný, jastrabina lekárska, medovka lekárska, žihľava dvojdomá.Váha: 50g/balenie..

Rýchly náhľad

Podpora imunity BIO 50g

(0)
Objednávky (15)
3,10€

Na posilnenie prirodzenej obranyschopnosti organizmu. Vhodný v jesennom a zimnom období a v čase zvýšeného výskytu chrípkových ochorení. Priaznivé účinky čaju majú aj preventívne pôsobenie. Preventívne sa podáva 1krát denne, pri prvých príznak..

Rýchly náhľad

Podskalský - pre chvíle pohody BIO 50g

(0)
Objednávky (12)
3,00€

Výborný čaj z 8 druhov liečivých rastlín so širokým použitím, pri ochoreniach dýchacích ciest, so sklonom k vápenateniu ciev, pri poruchách krvného obehu, pri ťažkostiach s trávením. Priaznivo pôsobí v klimaktériu. U nás patrí medzi najpredávan..

Rýchly náhľad

Prieduškový BIO 50g

(0)
Objednávky (9)
3,00€

Pomáha pri zápaloch priedušnice a priedušiek, uvoľňuje hlieny. Podávame 2 až 3 krát denne a pijeme po dúškoch. Zloženie: yzop lekársky, dúška tymiánová, pamajorán obyčajný, šalvia lekárska.Váha: 50g/balenie..

Rýchly náhľad

Proti chrípke BIO 50g

(0)
Objednávky (13)
3,10€

Používa sa ako podporná liečba pri chrípkových ochoreniach a prechladnutiach. Svojou príjemnou chuťou a vôňou je však vhodný i ako lahodný popoludňajší čaj. Pijeme pomaly po dúškoch 2 až 3 krát denne. Zloženie: kvet bazy čiernej, kvet lipy, me..

Rýchly náhľad

Žalúdočný - horký BIO 50g

(0)
Objednávky (3)
3,00€

Podáva sa pri zlom trávení, zlepšuje chuť do jedla. Pijeme po dúškoch aspoň 15 minút pred jedlom, 2 až 3 krát denne. Zloženie: benedikt lekársky, mäta pieporná, rebríček obyčajný, ľubovník bodkovaný.Váha: 50g/balenie..

Rýchly náhľad

Zápal močových ciest BIO 50g

(0)
Objednávky (62)
3,10€

Čajová zmes sa používa pri zápalových ochoreniach močových ciest. Podáva 2 až 3 krát denne v dĺžke troch týždňov. Potom je potrebné spraviť 1 týždeň prestávku. Zloženie: zlatobyľ obyčajná, list brezy previsnutej, nechtík lekársky, dúška tymi..

Zobrazujem od 1 do 15 zo 17 (2 strán)