Novinky

Rýchly náhľad

Konopná masť 25g

(0)
Objednávky (43)
3,30€

Konopná masť pôsobí uvoľňujúco, analgeticky a protizápalovo pri kožných problémoch, bolestiach chrbta, svalov či reumatologických ťažkostiach. Zloženie: vňať konopy siatej, vazelína, lanolín, včelí voskHmotnosť: 25g..

Rýchly náhľad

Konopné osvieženie BIO 50g

(0)
Objednávky (6)
3,85€

Harmonizujúca zmes s obsahom vitamínu C vhodná najmä v jesennom období. Vyvážená chuť, ktorá Vás príjemne osvieži a dodá pocit pohody.Pre zvýšenie účinnosti látok odporúčame pridať do čaju  lyžičku konopného či iného oleja alebo tuku. Z..

Rýchly náhľad

Konopné pohladenie BIO 50g

(0)
Objednávky (13)
3,85€

Lahodná čajová zmes z vybraných bylín pohladí Vašu dušu i telo. Vhodná ako relaxant pred spaním či pri fyzickom a psychickom vyčerpaní.Pre zvýšenie účinnosti látok odporúčame pridať do čaju  lyžičku konopného či iného oleja alebo tuku. ..

Rýchly náhľad

Konopný čaj 40g

(0)
Objednávky (17)
3,25€

Odporúča sa na upokojenie a relax, zlepšenie spánku, zmiernenie úzkosti a slabosti, na elimináciu tráviacich ťažkostí. Pomáha pri bolestiach hlavy a migrénach. Pre zvýšenie účinnosti látok odporúčame pridať do čaju  lyžičku konopného či ..

Rýchly náhľad

Konopný olej 250ml

(0)
Objednávky (7)
7,20€

Konopný olej obsahuje esenciálne mastné kyseliny, vitamíny, minerály a jeho využitie je naozaj širokospektrálne. Je ľahko stráviteľný, neobsahuje alergény a vďaka svojej orieškovej chuti je v kuchyni veľmi obľúbený na dochutenie ovocných i zeleninový..

Zobrazujem od 1 do 5 zo 5 (1 strán)